monitoring cctvWysokiej jakości usługi oraz dyskrecja i bardzo przyjazna atmosfera sprawiają, że wizyta w Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor staje się czystą przyjemnością i chwilą relaksu, a zabiegi, które Państwu proponujemy nie tylko pozwalają zachować urodę i efektywnie walczyć z procesem starzenia, ale przywracają również naturalne piękno i zdrowie skóry.

Współczesna stomatologia estetyczna ma w swoim portfolio szereg zabiegów, które mogą pomóc osobom z różnorodnymi problemami związanymi z wyglądem zębów. Prawidłowo zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna to elementy niezbędne w walce jędrne ciało na długie lata. Kwas hialuronowy ma za zadanie utrzymać właściwy poziomu nawilżenia skóry.

Kwas hialuronowy to cukier złożony , który występuje naturalnie w ludzkiej skórze. Są to: kwas hialuronowy, kwas polimlekowy (Sculptra) lub hydroksyapatyt (Radiesse). Doświadczeni lekarze medycyny estetycznej stosują takie techniki i preparaty, by przywrócić twarzy prawidłowe proporcje bez ryzyka nienaturalnych, „napompowanych” efektów.

Kunszt skutecznego odmładzania polega na zatrzymaniu tych zmian, dlatego najpopularniejszym zabiegiem medycyny estetycznej jest tak zwana wolumetria. Do regeneracji skóry lekarze medycyny estetycznej używają laserów frakcyjnych, rollerów, magicznego pióra, czyli urządzenia Dermapen. Jednocześnie kwas hialuronowy, który nawilża poprawia stan skóry ust - tłumaczy dr Bliżanowska.

W pierwszym przypadku kwas hialuronowy wprowadza się w skórę w sposób liniowy, tak jak robi się to w przypadku nici chirurgicznych, które napinają i podciągają skórę. W naszym centrum Lekarze specjaliści nie tylko wykonują zabiegi, ale także konsultują i udzielają porad z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz laseroterapii. Cieszy mnie, że ktoś opiera informację działaniu zabiegów medycyny estetycznej podstawową wiedzę z zakresu fizjologii.

Trzeba pamiętać, że gwiazdy wykonują tego typu zabiegi regularnie. W terapiach gwiazd zabiegi podtrzymujące, stosowane raz w miesiącu, są niezbędne. Jednak obok czynników, które dotąd wymieniłem, jest jeszcze jeden, bez którego osiągnięcie perfekcyjnego wyglądu przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej nie jest możliwe.

Preparat przetworzony z użyciem zestawu Lipogems nazywany jest naturalnym wypełniaczem, wprost idealnym dla osób skarżących się na ubytek tkanki tłuszczowej, a więc dla kobiet po 50. roku życia. W taki sposób podaje się najczęściej kwas hialuronowy , witaminy, mikroelementy i wyciągi roślinne, które w formie kremu zadziałałyby tylko na naskórek. U osób po 50. roku życia najlepiej sprawdza się preparat z wysoko usieciowanym kwasem hialuronowym, który stosuje się w przypadku głębokich zmarszczek i dużych braków tkanki tłuszczowej.

Dbamy miłą atmosferę i zapewniamy profesjonalne zabiegi. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, w oparciu nowoczesne technologie. Oprócz tradycyjnych zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych, posiada szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetyki Hi-Tech i medycyny estetycznej.

Klinika La Perla SPA, posiada w swojej ofercie szeroką gamę zabiegów High Tech, które wyszczuplają, modelują sylwetkę, a także redukują cellulit. Te argumenty przekonują ogromną większość kobiet, które chcąc na jak najdłużej zatrzymać uciekający czas, szturmują gabinety medycyny estetycznej. A dla kobiet decydujących się na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej powodzenie operacji ma niebagatelne znaczenie.

Wszystkie wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu i najlepszych preparatów pod okiem lekarzy medycyny estetycznej. W przypadku usuwania nadmiaru skóry lub liftingu wykonywane są zabiegi różnego rodzaju nićmi min. Zespół specjalistów ze SkinClinic bardzo starannie dobiera zabiegi do potrzeb pacjenta.

Top