medycyna estetycznaDostawa już od 8,50 zł. Dla zamówień powyżej 170 zł - dostawa gratis! Składniki, które umieściliśmy w SUPERFOOD ELIXIR znamy przede wszystkim z tego, że są bogate w witaminy, minerały i antyoksydanty, które są niezbędne dla zdrowia organizmu.

Nasza mieszanka białka roślinnego to świetnie skomponowany zestaw dla każdego, kto chciałby zdrowiej i lepiej żyć. Akceptuję warunki newslettera oraz zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od Kontigo Sp. z. z siedziba w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki, w postaci wiadomości e-mail, informujących nowościach i promocjach w sklepie internetowym. Białko roślinne ma również ogromny wpływ na wzrost i kondycję masy mięśniowej, mimo parametrów wyraźnie gorszych od tradycyjnego białka mlecznego.

Białko sojowe mając wiele niższy wskaźnik BV i wskaźnik wydajności wzrostowej od białka serwatkowego, jest również źródłem wielu aminokwasów. Co ważne, jest pełnowartościowe i łatwo przyswajalne - charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem BV. Świetne białko dla osób, które nie tolerują laktozy. Dawka 1.6 - 2 g białka to dzienna średnia dawka białka dla osób ćwiczących i aktywnych.

Stanowią bardzo ważny suplement dla aktywnych fizycznie, gdyż są źródłem protein - budulca tkanki mięśniowej. To preparaty, które w składzie zawierają od 60 do 95% białka. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odżywkę białkową w odpowiedniej dla siebie dawce, w jednym z kilku dostępnych smaków.

Białko serwatkowe z oferty naszego sklepu internetowego dla kulturystów pomoże zbilansować codzienną dietę, dostarczając ciału materiał niezbędny do odbudowy i wzmocnienia włókien mięśniowych. Jeśli obawiasz się, że odżywka białkowa rozreguluje Twój układ trawienny, możesz być spokojny, jeśli zobaczysz te dwa słowa na etykiecie. Te dwa dodatki powodują, że odżywka łatwiej rozpuszcza się w wodzie lub mleku.

Jeśli odżywka jest tania, sprawdź, czy izolat białka jest jej pierwszym składnikiem. Teraz wystarczy, że sprawdzisz naszą ofertę, aby znaleźć idealny dla siebie produkt. Dużym błędem niestety jest wycieranie poprzez energiczne tarcie włosów ręcznikiem, a następnie zawijanie ich w ręcznik.

Tych pierwszych używamy codziennie, jednakże warto nie zmywać od razu po nałożeniu, ale dać im kilka minut. Jeżeli włosy są zniszczone po farbowaniu lub rozjaśnianiu, zastosuj specjalną odżywkę do włosów po koloryzacji, która nie tylko zregeneruje pasma, ale także ochroni kolor. Odżywka musi gwarantować silną terapię regeneracyjną oraz dogłębnie nawilżać pasma.

Zanim więc udasz się na zakupy do drogerii stań przed lustrem i zastanów się, jaki dokładnie masz typ włosów. Gwarantujemy, że w połączeniu z bardzo dobrej jakości odżywką, takie metody pielęgnacji włosów zapewnią im doskonały wygląd i przede wszystkim świetną kondycję. Jeśli stosujecie zwykłą odżywkę, pamiętajcie jej bardzo dokładnym spłukaniu - jeśli to nie zadbacie, resztki kosmetyku będą powodować nadmierne obciążenie włosów i utrudnią stylizację.

Dbaj, aby odżywka nie ściekała Ci na twarz - może to bowiem prowadzić np. do reakcji alergicznych. Odżywka nie powinna mieć kontaktu ze skórą, bo może powodować podrażnienia, łojotok i łupież. Jeśli masz długie włosy, zaczesz je do przodu - wówczas będzie Ci łatwiej nakładać odżywkę od nasady do samych końcówek.

Nie nakładamy zbyt dużej ilości specyfiku - w tym przypadku od nadmiaru głowa może rozboleć. Tylko idealne wcielenie w życie obu tych zasad daje nam gwarancję, że odżywka rzeczywiście pozwoli nam cieszyć się pięknymi, lśniącymi i zdrowymi włosami.

Top