Automatyka domowa WrocławAutomatyka domowa Wrocław

Dzięki dzisiejszej technologii można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową lub także nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który porusza się całym domem, potrafi stanowić razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę bardzo dzieli się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a wtedy szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest ciężkim błędem!

Jak ujawnia się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest pożądane dla środowiska prostego nie właśnie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, ale jednocześnie ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a także z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na placu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na przestrzeń, nawet jak jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest zastosowanie możliwości współczesnej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W obecny zabieg w wszystkiej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dom jest pewny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na ostatnim, że dobre procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w budynku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można też ograniczniki mocy a pozostałe udogodnienia oraz dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, stanie się rzeczywistością. Jak nie ma nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktokolwiek stanowi w utrzymaniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na ostatnie, jak szczęśliwy jest znany pies (w obu przykładach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), więc warto mieć kilku rzeczach, które odbędą swój nowy dom miejscem znacznie bardziej dobrym dla czworonoga. Stąd te o poświęcić swój wolny termin na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w działu budynku i słabe zdefiniowanie znaczeń dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i zdobyć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i prowadzić system razem ze Bogata zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz ponad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie silna bezproblemowo dołączyć do budów, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie bądź w rezultacie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna istnieje tyle ciekawa, że może robić niezależnie od tego czy posiadamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome bądź te nie. Postęp technologiczny przydałby się do powstawania takich sposobów inteligentnego domu, które zapewniają szybki montaż, i przy obecnym są niedrogą i lekka metodą pytania tego, co teraz dzieje się w bloku. Dzięki temuż sporo urządzeń też będzie potrafiło stanowić kontrolowany zdalnie bądź nadzorowany przez AI. Technologia smart home nie musi zatrzymywać się jednak ale do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może uzyskać niesamowitą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w toku 10 lat powstaną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy liczyć się z pewnymi problemami, które potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie gromadzi się z budowie czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z sieci przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w domu mają zdolność również podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w bliskim domu nawet w toku swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w zamku i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która rozmawia na korzyść takich podejść, istnieje także to, że systemy inteligentnych domów idą na dokonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wyposażenie lokalu w tak zaawansowaną technikę to ważny temat, a toż tylko złudzenie i każda przestrzeń że stać się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo małym kosztem możemy radować się komfortem jaki raczy nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w organizm „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje zarówno sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce więc podłączenia dodatkowych modułów i co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w środek ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki kierunek rozwoju obierze w perspektywie technologia smart home, już teraz czyni ona kuszącą ofertę dla kobiet chcących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale te dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temu dużo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne właściwie są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i zagranicznym), które działa na obecność lub lukę w mieszkaniach i stopień natężenia naturalnego światła To jeszcze sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z zakwaterowań w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a jeszcze sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia stosują się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, i co za tym idzie, ich budowa nie jest problematyczna dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet samą z najistotniejszych korzyści, które daje instalacja w pałacu tego modelu organizmu będzie to, że przy zastosowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne stać mogą się te dużo newralgiczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a jeszcze inne, mniej znane elementy, działające w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Ale ten jedyny czujnik (także po zakończeniu odpowiednich ustawień), chyba nie tylko włączyć światło, ale same uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w pobliżu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą większość tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z wiedzami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym zatrzymuje się bardziej wytrzymały na tworzenie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O też przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które wykorzystywane są przez znane opinie na placu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu i na podzielenie inwestycji na stany. Zdaniem tym określa się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było sterować nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź same komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się pracowanie i zwiększanie systemu, oraz toż spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Chciałbym zrealizować w nim coś # inteligentnydom Co zasada w grup jest on już gotowy, zatem nie mam szansy jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale zakładam że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma daje na latanie ponad 100 nowych efektów w inteligentne domy Wrocław technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, ale dodatkowo możemy zobaczyć, czy stało ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i więcej automatycznie się otworzyła. Jako wysoce prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodu z różnymi instalacjami; w działalności znaczy to, że np. uruchomienie danej sceny może składać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze bardzo pań planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, jakie są ze sobą połączone i umożliwiają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny czas, aby móc samemu stworzyć taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem robi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może stworzyć samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż to akurat nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i złapie się po tymże jakże będziemy w ośrodku – właściwie będzie wyglądało rośnięcie w blokach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem nowym i bardzo praktycznym, zaoferowany w bardzo dogodnej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i konfiguracja ma jedynie kilka chwil, i naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w prostym domu każdy sam.

Komentarze: 83


noavatar.png
Leokadiusz 2018-09-10

Kolejny przepis do wypróbowKasia! nowej książki wciąż testuje kolejne☺. Jestem pod wrażeniem wczorajszego programu, zyskałaś jeszcze więcej mojego szacunku. Jesteś prawdziwą kobieta z definicji i robisz cudowne rzeczy!

noavatar.png
Luboradz 2018-09-10

zadanie wykonane ! a ćwiczenia naprawdę przyjemne, dodatkowo przy niektórych można wykorzystać jeszcze obciążenia powinny się znaleźć w treningu każdej biegaczki dzięki 😉

noavatar.png
Celestyn 2018-09-10

Witam, mam pytanie jakie mleko, w sensie jaką markę mleka kokosowego by poleciła ?

noavatar.png
Staszek 2018-09-10

A mi sie wydaje że tyję gdy zaczynam regularne treningi ? 2 tyg się zniechęcam, bo efekty są przeciwne do zamierzonych. Czy tak może być na początku? trzeba przeczekać, żeby ciało zaczęło się zmieniać na lepsze?

noavatar.png
Horacjusz 2018-09-10

Dzień dobry. Chciałam się zapytać co sądzi o diecie wegetariańskiej?

noavatar.png
Amanda 2018-09-11

Mazurek pyszny. Robimy już 3 raz tylko z większą ilością daktyli.

noavatar.png
Niedamir 2018-09-11

Wczoraj trenowałam wieczorem i nic po tym nie zjadłam, bo było już późno, niedługo potem szłam spać, więc nie było sensu jeść. Czy powinnam jednak zjeść malutką porcję węglowodanów a potem białka?

noavatar.png
Aurelia 2018-09-11

Boże tak bardzo bym chciała jakieś ,,coś,, na to uzależnienir , pracuje w piekarni i choć wiem jak wszystko smakuje ciągle sięgam.

noavatar.png
Hipolita 2018-09-11

Mi ciasto wyszlo bardzo geste z podanych proporcji, pierwsza porcja plackow byla za twarda, ale dodalam wiecej mleka i drugie jajko i wtedy byly juz dobre

noavatar.png
Natalia 2018-09-11

dziękuję to miłe

noavatar.png
Ciesława 2018-09-11

hmm pomyślę 😉

noavatar.png
Dionizja 2018-09-11

Droga dziękuję bardzo za ten wpis jak i również za wszystkie inne. Bardzo mi pomagają. Gdybyś znalazła chwilę, to czy mogłabyś odpowiedzieć mi na moje pytanie? wczesnych lat zmagam się z wielkim bólem miesiączkowym, który nie pozwala mi normalnie funkcjonować, kończę czasem nawet w szpitalu. Słyszałam, że jagody goi właśnie mogą łagodzić ból menstruacyjny? to prawda? istnieje jakaś dieta, która pomaga, aby przechodzenie miesiączki było mniej bolesne? należy pewnych produktów unikać? gluten również na to wpływa? mój wpis wydawać się śmieszny, ale naprawdę jestem zdesperowana, zwykle, w te dni muszę trzy dni zostać w domu i łykam minimum sześć tabletek…być może są jakieś produkty, które po prostu na to wpływają ? raz dziękuję za pomoc i wysyłam serdeczne pozdrowienia zarówno jak i i !

noavatar.png
Dobromir 2018-09-11

Nie wiem czy można życzyć jeszcze więcej uśmiechu,ale spróbuję :).Zdrowia i uśmiechu każdego dnia! pozdrawiam

noavatar.png
Mścisława 2018-09-11

Czy kaszę jaglaną można zastąpić innym produktem? jak tak to jakim? ja raczej nie lubię tego produktu.

noavatar.png
Innocenty 2018-09-11

Wow, jestem pod wrażeniem! kolejnego projektu z pewnością jest wspKasiały:)

noavatar.png
Halka 2018-09-11

To jest ochydne są lepsze diety i skutecznie i nie kosztowne w kilka stawek .

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-11

świetny tekst! ale węglowodany na noc? wcześniej pisałaś, że w nocy nie jest nam potrzebna energia.. tylko białko na regeneracje.

noavatar.png
wenancjusz 2018-09-11

Ciasto obłędne, turbo czekKasiudowePo prostu <3

noavatar.png
Oktawian 2018-09-11

Bardzo ładnie wygląda, na pewno spróbuję je upiec ?

noavatar.png
Jonatan 2018-09-11

Aneczko przecudne zdjecie👍😉.Jestem pod mega ogromnym wrażeniem .Jestes boginia pieknosci.Pozdrawiam całą i życzę bardzo pozytywnego weekendu.🧡💜💙💗💚

noavatar.png
Olka 2018-09-11

Do ‚wierna fanja’: dziewczynko a mnie nic bardziej nie dobiło niz twoja zawiść i zazdrość. Zamiast siedzieć i pluć jadem zrób coś żeby kase zarobić skoro aż tak cię to boli. Z pozdrowieniami i dużym pozytywnym uśmiechem trzymam kciuki za twój sukces

noavatar.png
Samuel 2018-09-11

Polecam miksture. Słoneckiego. Widziałam, że masz wystąpić w reklamie. Wiesz może, że antyperspiranty tego typu są niezdrowe dla organizmu?? stosowanie ałunu, albo innych naturalnych dezodorantów

noavatar.png
Apolinary 2018-09-11

Ja robie i zabieram do pracy, pycha sa te kulki szczegolnie w okresie ziomowym, kiedy jest apetyt na cos kalorycznego

noavatar.png
Idalia 2018-09-11

Jestem chyba jedynym facetem, a na pewno jednym z nielicznych, który korzysta z diety ( a tak naprawdę 1-szy dzień ) i do tego od pewnego czasu zagląda na blog.Na razie mieszane uczucia, bo trochę mnie to wykosztowało, ale sam sobie jestem winien. Zamiast zajadać się tuńczykiem, to mogłem sobie dorsza wziąć. Już jakiś grosz w kieszeni. Co prawda – jak się chce schudnąć, to nie wolno oszczędzać, bo to bez sensu. Wtedy musiałbym jeść bułki z i jakiś serek topiony. Ale gorzej się taką dietę ( a miałem już parę takich przygód ) robi w pojedynke. Nawet żona sceptycznie patrzy na moje kolejne zabawy w dietę No nic, walczymy, a życzę zdrowia i powodzenia z dzieciaczkiem.Cheers,

noavatar.png
teofila 2018-09-11

W internecie nie potrzeba pieniędzy, by być gwiazdą – są na to setki przykładów w samej. W takim razie czekamy na bloga Kasiu, dzięki!! naleśniki „wjadą” asap

noavatar.png
Niegosław 2018-09-11

Proszę zrezygnować z kiwi, które silnie pobudzają perystaltykę jelit.Pozdrawiam

noavatar.png
Beatrycze 2018-09-16

Czy te treningi będę na you tube?

noavatar.png
Euzebia 2018-09-17

jeśli mam insulinooporność, to odpada prawda ?

noavatar.png
Flawian 2018-09-17

Kasiu czy mogłabyś przygotować post jak zdrowo przytyć, utrzymać wagę ?

noavatar.png
Salomea 2018-09-17

Czy można zamienić białko ryżowe na białko konopne? ( jest różnica w smaku?)

noavatar.png
wirginia 2018-09-17

Proszę próbować 

noavatar.png
Daria 2018-09-17

W mięso????Przecież obowiązuje post.

noavatar.png
Mścisław 2018-09-17

Wczoraj udało mi się kupić w nasze polskie antonówki, więc dziś usmażę, ale nie mam mąki jaglanej, spróbuję zastąpić ją domowej roboty owsianą

noavatar.png
Olimpia 2018-09-17

Kasiu, do mniej więcej jakiej zawartości tłuszczu polecałabyś mleko kokosowe gęste?Tu w przeważnie można dostać 1 %, czy takie może być?

noavatar.png
Godzimir 2018-09-17

Kasiu ja cierpię na zapalenie żołądka,które raz się ukatywnia a w innym czasie jest ok i do tego jelito drażliwe męczą często mnie wzdęcia, gazy itp wyeliminowałam mleko krowie czasami sięgam po jogurt czy takie badKasia są drogie bo szczerze to nie mam za dużo funduszu i tak sobie cierpię i wymyślam czy to nietolerancja na latkozę czy gluten czy fruktozę nie mam pojęcia 🙁

noavatar.png
Liliana 2018-09-17

Nasiona łączymy z zimnym, niegotowanym mlekiem kokosowym?

noavatar.png
Ludwik 2018-09-17

Oczywiście:)

noavatar.png
Kubuś 2018-09-17

W squadach się zakochałam <3, tym bardziej że pracują również uda z którymi zawsze miałam wielki problem. Ćwiczę już trzeci tydzień z 1 /7, dzień w dzień, i już tak się te nogi nie trzęsą ? i sama z siebie jestem dumna ? dziękuję ! <3

noavatar.png
Adolfa 2018-09-17

Tak ugotować na mleku roślinnym ryż Jeśli nie ma nietolerancji pokarmowych na orzechy (co jest częstym zjawiskiem) to śmiało, tylko wtedy proponuję ugotować na wodzie i kiedy woda wchłonie, dodać mleko i lekko jeszcze podgrzać (krótko na koniec gotować)Każde mleko roślinne będzie dobrą alternatywą dla laktozy.PozdrawiamAL

noavatar.png
Edwin 2018-09-17

czy podasz także, co jeść by nasza pupa była krągła i jędrna

noavatar.png
Nieznawuj 2018-09-17

zamówiłam i czekam ! <3

noavatar.png
Ostrogniew 2018-09-17

Kasiu, przyznam szczerze, że z początku sceptycznie podchodziłam do aplikacji.. 😉 zawsze przy płytach i jakoś nie mogłam przekonać się do ćwiczeń z telefonem. 😉 końcu spróbowałam i koniec..przepadłam. 😉Meeeeega aplikacja! :*

noavatar.png
Amanda 2018-09-17

Dziękuję, świetny artykuł. Dobrego wesołego dnia ?

noavatar.png
Nażyr 2018-09-17

Świetnie!:)Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))Serdeczności:)

noavatar.png
wioletta 2018-09-17

Kasiu, przyznam szczerze, że z początku sceptycznie podchodziłam do aplikacji.. 😉 zawsze przy płytach i jakoś nie mogłam przekonać się do ćwiczeń z telefonem. 😉 końcu spróbowałam i koniec..przepadłam. 😉Meeeeega aplikacja! :*

noavatar.png
Idalia 2018-09-17

Ehh świeże powietrze… w ????

noavatar.png
Luboradz 2018-09-17

Można wiedziec jaki jest indeks glikemiczny jednej kulki ?

noavatar.png
Jaromira 2018-09-17

lepiej jest zjeść zimne czy odgrzane w mikrofali?

noavatar.png
Dionizy 2018-09-17

Pani czy wersja będzie dostępna na

noavatar.png
Karolina 2018-09-17

pod podobnego jak batony fit bounty uwielbiam!!!

noavatar.png
Przemek 2018-09-18

Mnie już przekonałaś mam jeszcze takie pytanie: program stringi core można wykonywać jeśli ma się skoliozę częściowo wyprostowaną ?

noavatar.png
Cieszymysł 2018-09-18

Kasiu, widząc te emocje na zdjęciach musiało być niesamowicie !Planujesz może jakiś trening w lub okolicach ?Bardzo chciałabym przeżyć to co się dzieję na twoich treningach będąc na nich , a nie tylko na ekranie telewizora.Pozdrawiam

noavatar.png
Celina 2018-09-18

Dołączam do pytKasia, pozdrawiam

noavatar.png
Dacjusz 2018-09-18

Co jest niezdrowego w nabiale z krowiego mleka?

noavatar.png
Dominika 2018-09-18

Czy mozna zastapic czyms mleko sojowe? ze nie powinno sie go spozywac bo spowalnie tarczyce?

noavatar.png
Efrem 2018-09-18

Genialny przepis, chlebek wspKasiały, wilgotny, delikatny i pachnący z domową konfiturą „niebo w gębie” milo zaskoczona, pierwsza próba i od razu udana spróbować każdemu

noavatar.png
Celestyna 2018-09-18

Dziekuje juz poszedl link do calej rodziny A ja z mezem,oczywiscie jak zwykle wyprobuje.Kocham za to co robicie.Buziaki,Monika

noavatar.png
Nierod 2018-09-18

Kasiu czy mogłabyś napisać coś o rozszerzKasiu diety dla niemowlat? mi sie #babybyann a ze sama jestem mama ktora zacznie zaraz wprowadzać rożne produkty fajnie by było moc coś więcej o tym przeczytać. Moze tez jakieś przepisy?☺️☺️

noavatar.png
Irmina 2018-09-18

najlepsze? ? ?

noavatar.png
Klaudia 2018-09-18

Mam nadzieję, że będę mogła być na kolejnym takim zorganizowanym treningu zdjęciach widać, że była świetna atmosfera

noavatar.png
Hipolita 2018-09-18

A jak ma sie ten snnuplement w sporcie zawodowym? jest to wolne od doppingu? zainterrdowana ze wzgledu na wyczynowy sport mojego partners. Bylabym wdziecczna za odpowiedz.

noavatar.png
Oktawian 2018-09-18

Swietnie! bardzo za odpowiedz pani i zycze milej niedzieli:), pozdrawiam

noavatar.png
Oktawian 2018-09-19

Dlaczego woda z ocet jabłkowy?

noavatar.png
Piotr 2018-09-19

Super. Czekałam na kolejną płytę i się doczekałam. Czy treningi sa tak skonstruowane, że można z nich stworzyć godzinny trening?

noavatar.png
Emilian 2018-09-19

Ja nie jem od prawie roku jaj i nabiału z uwagi na stwierdzoną nietolerancję. Przestałam jeść także indyka, bo również go nietoleruje. Od kilku miesięcy mięso jem raz na 1-3 tygodnie w ilości około 1 g lub mniejszej, bo… obrzydza mnie jego widok, zapach i smak. Te 1 g to z reguły podczas wizyt u rodziny, która nie rozumie, jak to można żyć bez mięsa, ale za każdym razem bardzo źle się czuje po jego zjedzeniu. Bóle brzucha są okropne. Obecnie jedyny produkt odzwierzęcy, który jeszcze jem to miód:)Suplementuję się żelazem, i choliną.Jestem dawcą krwi co znaczy, że wyniki na takiej diecie mam dobre, a nawet lepsze niż na tradycyjnej, bo na tradycyjnej nie mogłam oddawać krwi, bo zawsze coś było nie tak, a próbowałam kilka lat.

noavatar.png
Dalibor 2018-09-19

Moniaka, spróbuj zastosować same węgle na kKasiucję

noavatar.png
Krzyś 2018-09-19

zależy z jakiego warzywa, sok z buraków i marchwi lepiej wypić do 2 h, natomiast owoce np sok z pomarańczy najlepiej wypić po 1 minutach, gdyż jest to zbyt duża bomba energetyczna.pozdrawiam

noavatar.png
Malina 2018-09-19

Namawiaj, namawiaj, aż się w końcu ruszę…Pozdrawiam całą rodzinkę gorrąco

noavatar.png
Marcelin 2018-09-19

Kasiu, mam książę ( pierwsze wydanie) czy jak kupie tą to bedzie to samo ?Bo ja kocham wszytko co i nie wiem co mam robic ?! ????

noavatar.png
wojtek 2018-09-19

Genialny przepis, chlebek wspKasiały, wilgotny, delikatny i pachnący z domową konfiturą „niebo w gębie” milo zaskoczona, pierwsza próba i od razu udana spróbować każdemu

noavatar.png
Dalwin 2018-09-20

W mięso????Przecież obowiązuje post.

noavatar.png
Ernest 2018-09-20

Ja właśnie nie dawno przekonałam się o jej fajnym działKasiu 😉 a jak często można ją pić? kilka razy dziennie? czy codziennie nie można? na odp.Pozdrawiam 😉

noavatar.png
Lucjol 2018-09-20

Nie dodała pani jeszcze tego, że sen do godziny dwunastej czyli 1 . 1 jest najlepszy. Jego skuteczność jest dwukrotnie wyższa niż zwykłego. Jest to udowodnione przez różnego typu naukowców. To jest bardzo istotne dla każdego człowieka. Pozdrawiam.

noavatar.png
Ronald 2018-09-20

Zrobiłam ze śliwkami wyszło meeeega. Wszyscy zachwyceni byli.

noavatar.png
Narcyz 2018-09-20

Wyglada przepysznie można pominąć mus kokosowy ? ewentualnie jakaś propozycja zamiennika ?Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

noavatar.png
Gerazym 2018-09-20

Jęsli już wejdziemy w odpowiedni rytm, jest ciagłośc, to wtedy już nie da sie tego zepsuć! jest po kontuzjach, gdy wracamy po przerwie… motywacja i lecimy!

noavatar.png
ursus 2018-09-20

Jakie wymiary blaszki?

noavatar.png
Hubysława 2018-09-21

Ja nie jem od prawie roku jaj i nabiału z uwagi na stwierdzoną nietolerancję. Przestałam jeść także indyka, bo również go nietoleruje. Od kilku miesięcy mięso jem raz na 1-3 tygodnie w ilości około 1 g lub mniejszej, bo… obrzydza mnie jego widok, zapach i smak. Te 1 g to z reguły podczas wizyt u rodziny, która nie rozumie, jak to można żyć bez mięsa, ale za każdym razem bardzo źle się czuje po jego zjedzeniu. Bóle brzucha są okropne. Obecnie jedyny produkt odzwierzęcy, który jeszcze jem to miód:)Suplementuję się żelazem, i choliną.Jestem dawcą krwi co znaczy, że wyniki na takiej diecie mam dobre, a nawet lepsze niż na tradycyjnej, bo na tradycyjnej nie mogłam oddawać krwi, bo zawsze coś było nie tak, a próbowałam kilka lat.

noavatar.png
Apoloniusz 2018-09-21

Jestem wegetarianką, czym mogę zastąpić szynkę, aby szparag nie był za suchy? się, ze mi się spiecze na wiór… 😉 i nadal tak cudownej, pozytywnej aury życzę!! kciuki za i chłopaków!

noavatar.png
Dorota 2018-09-21

Witam, niestety nie moge nigdzie śmietany ryżowej znaleść. Czym moge ja zastąpić?

noavatar.png
Nagod 2018-09-21

Ja dziś robie pierwszy raz i troszkę za mało wiorek miałam. Mam nadzieję że się uda a poza tym dużo nie brakowało i zjadlabym ta masę na ciepło ?

noavatar.png
Krzesław 2018-09-21

Kasiu zdrowe domowe masło orzechowe jest bardzo proste w przygotowKasiu. Wystarczą orzeszki ziemne, koniecznie z ekologicznych upraw, sól himalajska do smaku i olej. Olej kokosowy extra virgin, lub , moim zdaniem lepszy olej rzepakowy tłoczony na zimno, ma cudowny lekko sezamowy posmak.Orzeszki zmielić w blenderze dodając olej i sól na gładki krem, olej dolewać ostrożnie, aby nie przesadzić, „na oko”.Ot i cała filozofia….. proste i zdrowe ….w rozsądnych ilościach;)

noavatar.png
Miłobor 2018-09-22

Witam:) również proszę o dokładne proporcje:)

Top